l794

Vítame Vás na stránkach firmy KANAR. Našou hlavnou stavebnou činnosťou sú rekonštrukcie bytu v Poprade, rekonštrukcie bytových jadier, prestavby kúpeľní na bezbarierové a  všetky stavebné práce súvisiace s prestavbou bytu v Poprade a blízkom okolí.
 
Sme firmou, ktorá sa od roku 2006 špecializuje len na rekonštrukcie bytových jadier, výstavbu bezbarierových kúpeľní a zároveň poskytuje všetky služby ktoré súvisia s touto činnosťou.
 
Našou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníka a kvalitne vykonaná remeselná práca, ktorá sa odzrkadľuje v množstve spokojných zákazníkov.Od roku 2006 sme zrealizovali viac ako 150 rekonštrukcii bytov.
 
Prednosťou našej firmy je kvalita a rýchlosť vykonanej práce a komplexnosť poskytovaných služieb. Vieme poradiť zákazníkovi s výberom sanity, obkladov a rôznych doplnkových materiálov. Vieme sklbiť a naplniť všetky predstavy zákazníka o novej kúpeľni.
 
Najčastejšia otázka : Koľko to stojí? Výsledná cena sa odvíja od viacerých faktorov: od ceny použitých materiálov, a od požiadaviek zákazníka a jeho náročnosti.
 
Na základe Vašich požiadaviek Vám pripravíme bezplatnú cenovú ponuku.
tonsil@azet.sk
mobil : 0907 147 072
 

 Niečo o našej práci

 

 

Rekonštrukcia bytu

 

Rekonštrukcia bytu je dôležitá hlavne z estetického a technického hľadiska. Je dôležité, aby ste si vybrali na rekonštrukciu kvalitnú firmu s bohatými skúsenosťami. Rekonštrukcia bytu Vám poskytne životnú zmenu v pohodlí bývania. Rekonštrukcia bytu sa realizuje len pár krát za život. Iba odborník Vám dokáže poradiť pri realizácii Vášho bytového želania, ohľadom bytového designu a technického riešenia bytu. Potrebujete zmenu v bývani, tak vezmite rozhodnutie do vlastných rúk a realizujte svoje nápady. Rekonštrukcia bytu je dôležitým rozhodnutím každého klienta pre príjemné a pohodlné bývanie. Po rekonštrukcii bytu určite oceníte lepšie bývanie, ktoré každý deň budete užívať. Rekonštrukcia bytu bude spĺňať Vaše požiadavky a určite oceníte kvalitnú prácu odborníkov. Žiť v príjemnom prostredí je túžbou každého z nás a preto rekonštrukcia bytu je prvým krokom k lepšiemu bývaniu.

 

Rekonštrukcie bytov

 

Rekonštrukcie bytov znamená: búracie a murárske práce ako tvorba omietky a stierky alebo maliarske práce. Rekonštrukcie bytov zahŕňajú prerábky kúpeľní, obkladacie práce, sadrokartónové práce, pokladky laminátovej podlahy, výmena zárubní, plynoinšalácie, vodoinštalácie a elektroinštalácie s revíznou správou. Rekonštrukcie bytov zosúlaďujeme tak, aby chod rekonštrukcie bol bezproblemový. Rekonštrukcie bytov realizujeme s vysokou kvalitou práce, kde používame najvhodnejšie materiály. Dovoz materiálu zabezpečujeme vlastným autom.

 

Prerábanie bytu

 

Prerábanie bytu je cesta k lepšiemu bývaniu a preto mnohí z nás vytvoriť priestor, kde sa budú cítiť dobre. Pod prerábaním bytu rozumieme hlavne prestavba bytového jadra a kúpeľne. Prerábanie bytu nie je jednoduchou záležitosťou. Každý, kto má záujem modernizovať byt, musí mať predstavu, ktorá zodpovedá technickým a finančným možnostiam. Prerábanie bytu musí vykonavať profesionálna firma s tímom skúsených odborníkov. Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme po obhliadke bytu zdarma cenovú ponuku Vášho riešenia.

 

Prerábka bytu

 

Prerábka bytu je proces, pre ktorý existuje presný postup k úspešnému riešenie ku spokojnosti klienta. Je dôležité, aby zákazník mal predstavu o technických a estetických požiadavkách na dielo realizácie. Prerábka bytu sa realizuje s odborníkom, ktorý Vám poradí k uskutočneniu riešenia prerábky bytu. Prvým krokom prerábky bytu je naplánovanie, príprava jednotlivých operácii a dodávka materiálov. Prerábka bytu trvá cc.dva týždne. Iba seriózna firma Vám dodrží dohodnutý čas prerábky bytu a cenu diela. Po realizácii riešenia prerábky bytu budete určite spokojný. Podľa Vašej predstavy Vám uskutočníme prerábku bytu, tak aby ste mohli užívať prijemné prostredie Vášho domova.

 

Rekonštrukcia bytov

 

Rekonštrukcia bytov sa v našej firme prerezentuje kvalitným referenciami. Prestavba jadier je našou hlavnou činnosťou rekonštrukcie bytu. Rekonštrukcia bytov Vám prinesie komfortné a pohodlné bývanie. Nadviažte spoluprácu s nami a pripravíme Vám bezplatnú kalkuláciu prestavby bytového jadra. Rekonštrukcia bytov je moderný technicky a estetický spôsob vylepšenie bývania. Rekonštrukcia bytov Vám zaručí splnenie Vášho sna o peknom bývaní. Ak ste rozhodnutý zmeniť svoj interiér bytu, tak neváhajte nás kontaktovať. Zabezpečíme Vám dodávku materiálu potrebného na prestavbu bytového jadra. Podľa vaších predstav Vám zrealizujeme rekonštrukciu bytového jadra. Naša firma sa prezentuje referenciami spokojných zákazníkov, ktoré vyjadrujú bohaté skúsenosti s prestavbou bytového jadra. Sme pripravení prestavať Váš byť podľa vašej prestavby. Materiál potrebný na rekonštrukciu Vám vieme doviesť. Pri výbere stavebného materiálu, dverí a zárubní Vám vieme poradiť z technického, ale aj z ekonomického hľadiska. Investícia do elektroinštalácie sa oplatí. Vo Vašom byte budete mať postarané na dobrých dvadsať rokov o kvalitnú inštaláciu elektrického vedenia. Vymením staré hliníkové za medené vedenie. Pracujeme aj so sadrokartónom. Sadrokartón je skvelým riešením, ktorý umožní moderný vzhľad Vášho bytu s bodovým osvetlením. Pričom zakryje elektoroinštaláciu bodového osvetlenia.

 

Rekonštrukciu bytu potrebujete naplánovať

 

Máte svoju predstavu a chcete svoje sny realizovať? Kontaktuje nás a my Vám pomôžeme naplánovať riešenie rekonštrukciu bytu. Osobná prehliadka bytu je pre nás veľmi dôležitá. Najmä preto, aby sme mohli odborne posúdiť stav bytu a poradiť Vám o rozsahu požadovaných prác. Vypracujeme Vám projekt, aby ste mali predstavu o technickom riešení rekonštrukcie bytu.

Ako začať? Pre štart práce je potrebné demontovať nepotrebné zariadenia a na čas rekonštrukcie vysťahovať nábytok. Susedom je potrebné oznámiť, že v byte prebiehajú stavebné práce. Pri prerábke bytu najprv prebiehajú búracie práce (odstraňovanie starých obkladov a dlažby). Odpad Vám odvezieme na skládku. Dôležitou časťou rekonštrukcie je výmená rozvodov a nová inštalácia vody. Záver prerábky bytu sú maľovacie práce, obklady stien a pokladky podlahy. My dodržujeme termíny a dohodnutý čas na rekonštrukciu bytu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

 
 
 

------------------------------------------------------------------------------

                    -- ---------

Pocitadlo.sk